top of page
dfergjtukjytr_edited.jpg

SSS

Sık Sorulan Sorular

SSS: SSS

Siparişler ile ilgili

Satın almak istediğiniz ürün için otomatik olarak Shopier dükkanımıza  aktarılacaksınız. Shopier ile güvenli ve kolay bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişleriniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır. Siparişiniz sisteme girdikten sonra, en geç 3 iş günü içerisinde paketlenir ve kargoya verilir. 
Kargo firmalarının teslim süreleri ise ortalama 3 gün olmakla birlikte değişiklik gösterebilmektedir.

İadeler ile ilgili

Ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde yapılmalıdır. İade durumunda iletişim kısmından konu ile ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra ürün firma adresimize geri gönderilmelidir. Kargo firmalarından gönderilen iadelerin gönderim ücretleri, müşteriye aittir.

Yıkama ve bakım ile ilgili

İpek ve yün ürünler için kuru temizleme yapılmasını tavsiye ederiz. Kumaşa zarar verebilme ihtimalinden dolayı ürünlerin alkol, parfüm, saç spreyi gibi kimyasallarla temas etmemesini ve uzun süre güneş ışığına ve yağmur suyuna maruz bırakılmamasını önemle tavsiye ederiz.

Pamuk ürünlerin soğuk suda, elde yıkanmasını öneririz. Sererek kurutulmalıdır. Nemliyken sıkılmış ya da katlanmış bırakılmamalıdır. Kumaşa zarar verebilme ihtimalinden dolayı ürünlerim alkol gibi kimyasal maddelerle, klorlu su, tuz ile temas etmemesini ve güneş ışığında uzun süre bırakılmamasını önemle tavsiye ederiz. 

bottom of page